Filtrování produktů

Tento měsíc, jsme se společně s naším vývojářským týmem zaměřily na zlepšení uživatelského požitku našich služeb a našeho katalogu.


Co tím myslíme?

Za poslední dva měsíce, se nám v katalogu objevily stovky nových produktů. Dohromady jich máme něco okolo 1500.🥳 Jednak, je to pro nás velký úspěch,  ale s tímto úspěchem přicházejí i nové problémy.

Všimli jsme si, že začínalo být docela obtížné vyhledávat konkrétní produkty. Například: Prsten s modrým kamenem velikost 47Řetízek typu Marina Gucci nebo nový Huawei Třídy A.

Vyhledávaní se tak stalo obtížnějším a my jsme si dali za cíl, toto co nejrychleji napravit.

Seznamte se s několika „drobnostmi“, díky kterým se vám bude s námi spolupracovat ještě lépe.

Filtrování produktů

Vyhlédavaní produktů je tak mnohem jednodužší! Z novým filtrováním už najdete co hledáte.

    

 

Hledáte například prsten s briliantem s velikostí prstenu 52, nebo vodotěsné analogové hodinky či 4K Televizi? Není problém! 

 

Facebook Messenger

Za poslední měsíce, se díky Covid-19 musel celý svět přispůsobit a přesunout online. Najednou si lidé, i ti více konzervativnější museli zvyknout na tento nový standart. Nás to neminulo, naopak my jsme tuto výzvu přijali s úsměvem.

  S novým katalogem, se také zvedl počet dotazů které, k nám denně dorazí. Děláme maximum, abychom byli schopni vyhovět všem naším současným, stávajícím ale i novým 

Na našem facebooku jsme Vám otevřeli možnost nás kontaktovat. Abychom zvládli zodpovídat na veškeré dotazy. A filtrovatovat často kladené dotazy 
 

Zanechat komentář

Všechny komentáře jsou moderovány před zveřejněním